www.cvonline.hu

Sales adminisztrátor

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Nagyvállalati ügyfélkörrel rendelkező informatikai cég, értékesítési területre keres:

Sales adminisztrátort

Elvárások:

  • Szóban és írásban jó kommunikációs készség
  • Proaktív, kiváló problémamegoldó és szervező személyiség
  • Legalább középfokú végzettség

Feladatok:

  • Az értékesítési folyamatok és a projektek során a Senior Account Managerek támogatása
  • Ajánlatok, pályázatok, szerződések készítésének támogatása
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztráció, pénzügyi elszámolások kezelése
  • Számlázással kapcsolatos folyamatok támogatása
  • Belső oktatások szervezése, gyártói minősítésekhez szükséges vizsgák szervezése, gyártói kapcsolattartás

Előnyök:

  • B2B értékesítésében szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Informatikai végzettség/affinitás előny
  • Erős MS Office ismeretek

Mit kínálunk Önnek?

  • versenyképes jövedelem
  • fiatal és dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • belvárosi frekventált irodát

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérjük, hogy pályázatát a bruttó fizetési igénye megjelölésével együtt küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő