www.cvonline.hu
Sales adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4462)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1038408

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk a III. kerületbe diákot nyári kezdéssel a következő pozícióba:

Sales adminisztrátor

Feladatok:
- Tenderek, pályázatok pontos összeállítása
- Kisebb ügyfelek felkeresése telefonon kb. 20-30 telefon / nap
- Precíz adminisztráció

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony preferáltan gazdasági vagy kommunikációs irányban
- Angol társalgási szintű kommunikáció
- Pontos, precíz munkavégzés

- Excel felhasználói szintű ismerete
- Extrovertált személyiség,jó kommunikációs készség, talpraesett, határozott fellépés

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.