www.cvonline.hu
Saláta előkészítő/Takarító/Betanított munka

Svájci tulajdonú saláta feldolgozással foglalkozó partner cégünkhöz keresünk munkatársakat különböző pozíciókra
(Gyál)

(INTS/BK/33)

Munkakörök:

  • Saláta előkészítő
  • Takarító
  • Betanított munka

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség (8 általános)
  • 1 vagy több műszakos és változó munkarend vállalása (rendszeres hétvégi, esetenkénti ünnepnapi munkavégzéssel)
  • Monotonitástűrés, kézügyesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Műszakpótlék, valamint ünnepnapi és vasárnapi munkavégzés esetén bérpótlék
  • Termelési bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Utazási költségtérítés
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye Gyál
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Gyári munkás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Gyál
Pest
Budapest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű