www.cvonline.hu

SAJTOLÓ (7130)

  • A hirdetés 933 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Sajtoló

Elvárások:
•8 általános iskolai végzettség
•többműszakos munkarend vállalása

Feladatok:
•sajtoló és egyéb fémmegmunkáló gépek előírás szerinti kezelése
•gyártási dokumentumoknak megfelelő gyártás
•gyártási dokumentumok megfelelő kezelése
•művelethez kiadott termékkísérő lapok megfelelő kitöltése
•műveleten belüli ellenőrzések elvégzése

Előny:
•targoncavezetői,- emelőgép kezelői jogosítvány

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Ácsteszér,Ászár, Bakonybánk, Bakonysárkány, Bakonyszombathely, Bársonyos, Császár, Dad, Ete, Hánta, Kerékteleki, Kisbér, Környe, Mezőörs, Réde, Súr, Tárkány, Vasdinnye, Vérteskethely, Oroszlány településekről. Igény esetén bővíthető a járat)
•Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
•Kisbér (Fém megmunkálással foglalkozó cégnél)

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése  e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.
Kérjük, az „Öntőgépkezelő” tüntesse fel az e-mail tárgy mezőbe.
Érdeklődni:
Pannon-Work Tatabányai iroda
2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857