www.cvonline.hu

Sajtókapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Külső és belső kommunikációs anyagok tartalmi összeállítása, megírása
  • A média képviselőivel való folyamatos kapcsolattartás, újságírói megkeresések megválaszolása, sajtóközlemények írása, sajtóesemények szervezése
  • A PR kommunikáció tervezése, tartalmi összeállítása, megvalósítása, ellenőrzése
  • A PR aktivitáshoz kapcsolódó közösségi média tevékenység koordinálása, tartalmak létrehozása
  • Szoros együttműködés a kommunikációs szakterületen dolgozó kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Pontosság, alaposság
  • Stratégiai gondolkodás, elemző készség, proaktivitás
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreativitás
  • Középszintű informatikai ismeretek (MS Office, internet, közösségi média)
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Előnyt jelent:

  • Újságírói, szövegírói vagy szerkesztői tapasztalat
  • További idegen nyelv(ek) ismerete

Munkavégzés helye: 1015 Bp., Csalogány u. 30-32.

Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve, a lenti email címre vagy a Jelentkezés gombra kattintva, „Sajtókapcsolati munkatárs” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017.12.28.

Helyek I. kerület
Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Online marketing, Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol