www.cvonline.hu

Sajtdaraboló és -csomagoló munkatárs

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1098877

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Sajtdaraboló és -csomagoló munkatárs
Munkavégzés helye: 1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc u.191.
Mit jelent?: Frissáru kategóriába az alábbi egységek tartoznak:
Hús, Hal, Baromfi, Csemege és Sajt, Zöldség, Mirelit és Tejtermékek valamint a Pékség
Feladatok: -a beérkezett termékek darabolása, csomagolása, címkézése és tárolása, előkészítése szállításra és értékesítésre
-készletgazdálkodási, készletkezelési folyamatok elvégzése
-a termékek fogyaszthatósági idejének, illetve minőségmegőrzési idejének figyelemmel kísérése
Amit kérünk: -általános iskolai végzettség (8 osztály)
-pontos, precíz, lelkes munkavégzés
-csapatmunkára való igény
-erkölcsi bizonyítvány
-betöltött 18. életév
-egészségügyi alkalmasság
-több műszakos munkarend, egyenlőtlen munkaidő beosztás és a fokozottabb fizikai igénybevétel vállalása
Előnyként értékeljük, ha: -HACCP alapok ismerete
-kereskedelmi területen szerzett munkatapasztalat
-alapfokú termék- és áruismeret
Szükséges végzettség: általános iskola
Szerződés típusa: Határozatlan
Munkavégzés kezdete: 2016.12.02.
Előnyt jelent: -HACCP alapok ismerete