www.cvonline.hu

Saját márkás beszerzői asszisztens

A Rossmann Magyarország Kereskedelmi Kft. az egyik legdinamikusabban fejlődő drogéria-parfüméria hálózat hazánkban. A folyamatos expanziónak köszönhetően mára a Rossmann üzletek száma meghaladja az 2200-at. Ezzel Európa legsikeresebb parfüméria hálózatai közé tartozik. Közel 200 átépített üzletben várjuk kedves Vásárlóinkat. Most az üllői központunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Saját márkás termékekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok, beszerzési árak karbantartása
  • Fordítások készítése (német nyelven)
  • Csomagolástervek ellenőrzése, pótcímkék készítése (Címkéző céggel való kommunikáció)
  • Külföldi beszállító cégekkel való kapcsolattartás telefonon és emailen
  • Hatósági ügyintézés (forgalombahozatali engedélyekkel kapcsolatban pl. OÉTI-vel)
  • Statisztikák, riportok és különböző kimutatások elkészítése
  • Számladiferenciák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a német központtal és a többi országgal (Csehország, Lengyelország)
  • Üzletekkel és központi társosztályokkal való kapcsolattartás

A pályázó a következő tulajdonságokkal rendelkezzen:

  • Kreativitás, nyitottság, rugalmasság
  • Képesség és hajlandóság a csapatmunkára és evvel párhuzamosan az önálló munkavégzésre
  • Dinamizmus, elkötelezettség
  • Nagy munka- és stressztűrő képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Logikus, rendszerezett gondolkodás, jó elemzőkészség

Amit kínálunk:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség a beszerzés és a nyelvek területén ( német nyelvhasználat )
  • Hosszú távú stabil karrier lehetősége
  • Főállású munkaviszony üllői munkavégzéssel és a munkába járáshoz a cég külön ingyenes buszt biztosít, melyre a kék metró vonalán lehet felszállni
  • Érdekes és változatos munkakör
  • Modern munkakörnyezet

    Új kollégánknak sokrétű feladatokat, alapos betanulási lehetőséget valamint kellemes munkahelyi környezetet biztosítunk.

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi címre:

    ROSSMANN Magyarország Kft./Személyzeti osztály
    TÁRGY mezőbe kérjük tüntesse fel a megpályázott pozíciót: Saját márkás beszerzői ASSZISZTENS

    Cím: 2225 Üllő, Zsaróka út 8.  vagy emailen: E-mail cím megjelenítése

Elvárás

- felsőfokú végzettség

- asszisztensi területen legalább 1 év tapasztalat

- középfokú német nyelvismeret

- MS Office ( haladó Excel és Power Point ismeret)

- fiatal és lelkes pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk :)

Munkavégzés helye Üllő
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Üllő