Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióban:

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 658786

Supervisor HR területre

Feladatok:

  • Diák munkaerő foglalkoztatásával kapcsolatos teljes körű toborzási és adminisztrációs ügyintézés,
  • a diák munkakörben foglalkoztatottakkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • munkavállalók napi/heti/havi szintű látogatása, munkaügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, változásokról történő szóbeli, írásbeli tájékoztatása,
  • munkaszerződés módosítások elkészítése,
  • hiányzó munkaügyi dokumentumok munkavállalóktól történő beszedése, nyomon követése, hiánypótlások kezelése,
  • havi záráshoz a munkavállalók jelenléti ívének begyűjtése,
  • projektvezetőkkel együttműködve, a havi bérszámfejtések előkészítése, a jelenléti ívek összesítése,
  • együttműködés társosztályokkal, munkaügy, bérügy, pénzügy, ügyfélszolgálat,
  • heti riportok, statisztikák készítése, nyilvántartások napi szintű vezetése (hiánypótlások, napi céglátogatások, fluktuáció, stb.) az üzletágvezető részére.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (szakképzettség előny: HR/közgazdász/munkaügy/jog),
  • 1-3 éves HR szolgáltatói oldalon szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség,
  • határozott fellépés, energikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány/vezetési gyakorlat,

Előny:

  • Nexon program ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat,
  • stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió