www.cvonline.hu

Russian speaking International Tax Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.27.
Hirdetés azonosító: 1010170

Folyékonyan beszélsz angolul és oroszul? Érdekel az adótervezés és a cégalapítás?
Jelentkezz a pozícióra és legyél Te a Közép- és Kelet Európa vezető cégalapítási, cégüzemeltetési és adótervezési ügyfelünk új kollégája!

Feladatok:

- külföldi cégalapításhoz és működtetéshez kapcsolódó adótervezés
- tájékoztatás hazai és nemzetközi cégügyi és adózási kérdésekben
- kapcsolattartás (és ügyintézés) új és meglévő ügyfelekkel, valamint külföldi irodákkal, bankokkal és partnerekkel
- 1-2 fő adminisztrátor munkájának irányítása, koordinálása
- tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

- felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség
- minimum 4 év tapasztalat
- tárgyalóképes angol és orosz nyelvismeret
- erős értékesítési affinitás
- magabiztos fellépés
- kiváló kommunikációs készség
- önállóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
- Multinacionális közeg
- Hosszú távú lehetőség
- Fiatalos munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a