www.cvonline.hu

Ruházati üzleti kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1129674
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Vezető ruházati partnercégünk belvárosi üzletébe keresünk bolti kisegítő diákokat.

Feladatok:

  • Vásárlók tájékoztatása
  • Problémakezelés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Monotonitástűrés
  • Terhelhetőség

Munkaidő:  10:00-22:00 között (hétfőtől-vasárnapig), rugalmas

Helyszínek: Allee, Westend, Árkád, Mom Park, Stop Shop, Pólus Center

Előnyt jelent:

  • Kasszás tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 950 Ft/óra
  • iskola mellett is végezhető munka
  • rugalmas, órarendhez igazodó beosztás
  • akár heti 40 órás munkalehetőség
  • kellemes munkahelyi légkör

Ha van a héten 2-3 napod amit az elkövetkezendő időkben szívesen munkával töltenél, bírod a terhelést, szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk jelentkezésed.