www.cvonline.hu

Ruházati leltár Pozsonyban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 971753
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • ruházati üzletben leltározási feladatok ellátása
  • ruhák pakolása, számolása
  • csipogózás

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

Munkaidő:

  • 2015. szeptember 13. (vasárnap) 16:00-tól és 2015. szeptember 20. (vasárnap) 16:00-tól
  • Győrből indulnak buszok, így a kijutás megoldott, az utazási időt is fizetjük!
  • A busz 16:00 órakor indul, a munkavégzés kb. 4-5 óra
  • Különös figyelmet fordítsatok arra, hogy csak akkor jelentkezzetek, ha 23 óra után is meg tudjátok oldani a hazajutást Győr belvárosából(ahova a busz érkezik éjszaka), illetve igény szerint Győrön belül néhány frekventált helyen megáll a busz (pl.Pláza)

Előnyt jelent:

  • korábbi leltározási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 680 Ft/óra + Mt. szerinti műszakpótlék (jó teljesítmény esetén további bónusz)
  • Utazási idő alatti bér: bruttó 604 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!