www.cvonline.hu

Ruházati kisegítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1195934
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • ruhák hajtogatása
  • ruhák rendszerezése, csipogózása
  • próbafülkéknél számok osztása

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő: 2017. október 12. (csütörtök) 09.00-20.00 között tartó feladatteljesítés.

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 733 Ft/óra
  • alkalmi munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!