www.cvonline.hu

Ruházati eladó / Pénztáros

  • A hirdetés 168 napja lejárt

(teljes és részmunkaidő)

Több olasz divatmárkákkal (United Colors of Benetton., Yamamay, OVS) foglalkozó Aiko Hungary Kft. kereskedelmi cég keres budapesti új és meglévő üzleteibe kollégákat Pénztáros/Ruházati eladó pozíciókba teljes és részmunkaidős kollégákat!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiváló, magabiztos kommunikációs készség
  • nyitott, embercentrikus személyiség
  • elhivatottság a kereskedelem és az értékesítés iránt
  • legfrissebb trendek ismerete
  • kiskereskedelmi értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • az üzlet kereskedelmi céljainak megvalósítása csapatban
  • az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása az üzletvezető irányításával

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ruhaipari, értékesítési végzettség előnyt jelent
  • pénztárban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • bármilyen idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget ahol rövid időn belül feljebb lehet fejlődni
  • kellemes munkakörnyezetet fiatal dinamikus csapatban
  • dolgozói vásárlási kedvezményt a teljes árukészletre
  • cafetéria juttatás és versenyképes fizetés
  • gyors előbbre jutási lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Mom Park, Aréna Pláza, Árkád Budapest, Mamut, Premier Outlet

Szükséges tapasztalat:

  • nem fektétlen igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást de előny jelent

Munkavégzés helye:
Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő