www.cvonline.hu

Ruházati eladó (Budapest)

  • A hirdetés 235 napja lejárt

 "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte, munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • A munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • középfokú kereskedelmi végzettség

Egyéb információ:

  • Nyitva tartáshoz igazodó műszakok (üzlettől függően, jellemzően 9.00-20.00 között)
  • Átlagosan heti 4 nap vállalása (hétfőtől szombatig)
  • Az üzletek szombaton is nyitva tartanak

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő