www.cvonline.hu

Ruházati eladó (Budapest 14. ker. – Sugár Üzletközpont)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A "HÁDA-1" Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte, munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • A munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség

Egyéb információ:

  • Nyitva tartáshoz igazodó műszakok (hétfőtől szombatig 8.00-21.00, vasárnap 9.00-18.00-ig)
  • Átlagosan heti 4 nap vállalása (hétfőtől vasárnapig)
  • Az üzlet vasárnap is nyitva tart

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • 1148 Budapest Örs Vezér tere 24. SUGÁR Üzletközpont

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Munkavégzés helye 1148 Budapest Örs Vezér tere 24. SUGÁR Üzletközpont
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest