www.cvonline.hu

Ruházati eladó (Budakalász)

  • A hirdetés 688 napja lejárt

A "HÁDA-1" Kft.
Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, közel 70 üzletet működtet országszerte, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ruházati eladó (Budakalász)

Főbb feladatok, munkák:

  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
    • A munkaterület rendben és tisztán tartása
    • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • középfokú kereskedelmi végzettség

Egyéb információ:

  •  Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (8.00-21.00)
  • A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik
  • Az üzlet szombaton is nyitva tart
  • Az üzlet decemberben vasárnap is nyitva tart

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

  • 2011 Budakalász OMSZK Park, 1861/12 hrsz.

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő