www.cvonline.hu

Ruhaipari gyártás koordinátor

  • A hirdetés 935 napja lejárt

Több éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő nemzetközi divatcég keres, hosszú távú munkalehetőséggel

 RUHAIPARI GYÁRTÁS KOORDINÁTOR

munkatársat

 Feladatok:

  • Gyártási minták jóváhagyása, kommentálása,
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven,
  • Női-férfi ruha mérettáblák és szériák készítése.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat, ruházati területen,
  • Angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes (Excel) ismeretek,
  • Külföldi gyártókkal szerzett tapasztalat,
  • Szakirányú végzettség,
  • Kreatív gondolkodás,
  • Önálló, dinamikus munkavégzés, csapatmunka,
  • Megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó-készség

Munkavégzés helye: Budapest, X kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol