www.cvonline.hu

Ruhabolti kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1099231

Sportáruházi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Betérő vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Kasszázás
  • Csipogózás, vállfázás, áru kihelyezése a bolttérbe
  • Kirakatrendezés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 3-4 egész nap vállalása hétfő-vasárnap között
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Bruttó 950 ft/óra bérezés
  • Könnyen megközelíthető helyszín (Duna Pláza)

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.