www.cvonline.hu

Ruhabolti kisegítő Polgáron

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 1078412
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a polgári M3 Outletben lévő egyik ruházati üzletbe várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • ruházati üzletben való kisegítés
  • ruhák vállfára pakolása
  • sorszám osztás
  • áru kipakolása
  • vásárlók kiszolgálás

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • olyan diákok jelentkezését várjuk, akik iskola mellett is tudják vállalni a munkát

Munkaidő: Hétfőtől vasárnapig előre egyeztetett időpontokaban.
8:00 - 21.00 közötti időszakban.

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • polgári vagy környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • bérezés: bruttó 639 Ft/óra
  • barátságos légkör
  • hosszú távú munkavégzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!