www.cvonline.hu

Ruhabolti eladó

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1191600

Sportáruházi partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Betérő vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Csipogózás, vállfázás, áru kihelyezése a bolttérbe
  • Kirakatrendezés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 2-3 nap vállalása hétfőtől-vasárnapig, rugalmasan
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Bruttó 850 ft/óra bérezés
  • Könnyen megközelíthető helyszín

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre!