www.cvonline.hu

Ruha összekészítő

  • A hirdetés 247 napja lejárt

Álláslehetőség!

IX. kerületbe keresünk szőnyeg és munkaruha tisztítással foglalkozó céghez ruhaszortírozót!

Feladatok:
-ruhák szétválogatása
-ügyfelek dolgozóinak értékeinek visszajuttatása
-ruhák mosása, szárítása
-tisztított ruhák hajtogatása, ügyfelenként szétválogatása

Elvárások:
-8 általános
-3 műszak vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével aE-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/310-1714 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: : BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014