www.cvonline.hu

Ruha csomagolás, cimkézés - Anglia

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Idén is aktuális népszerű ruházati raktári munkánk.
Könnyű fizikai munka mindenkinek, aki erős alap szinten beszél angolul!

Figyelem! Lányok, párok és fiúk jelentkezését is várjuk, hosszú távra.
Matalán ruházati raktáraiba.

Feladatok: az áruházba érkező szállítmányok kipakolása, újracsomagolása, felcímkézése. Web-shopon érkező megrendelések összeállítása, komissiózás.

Elvárások:
- legalább erős alap szintű angol nyelvtudás szükséges
- elvárt a jó fizikai erőnlét, a hátproblémák gondot okozhatnak, mivel egész napos álló munka
lányokat, fiúkat és párokat is el tudunk helyezni

Munkaidő:
- 3 műszakos munkarendben 5*8 óra hetente
- Alap munkaidő heti 36-42 óra

Munkaruha:
- Biztonsági felszerelést a cég biztosít

Fizetés:
- 6,70-7,51 GBP/óra, valamint túlóra és éjszakai műszakpótlékok
- Minimum nettó 900 GBP/hó (kb. 380 000 Ft) kereshető meg, ezen felül pedig pótlékokkal egészül ki az alap fizetés.
- közel 500-600 GBP (200 000-260 000 Ft) is megspórolható havonta.
- fizetés hetente bankszámlára, az első fizetés a 2. hét végén érkezik

Szállás:
- közvetítő cégen keresztül 2 ágyas elhelyezéssel, családi házakban
- Olcsó szállások, alacsony beköltözési költségek és rövid felmondási idő
- Ára kb. 55 GBP/fő /hét rezsivel együtt

- A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével VAGY elküldésével a E-mail cím megjelenítése címre
- Személyes interjú irodánkban, telefonos interjú partnerünkkel
- Szerződéskötés az Euwork irodájában
- repülőjegy foglalás az Euwork segítségével

Szükséges indulótőke:
Kb. 300.000 Ft indulótőke megléte (minden indulóköltség, beleértve az utazás, szállás, zsebpénz, munkaruha, stb. fedezésére)
Az induló tőke nagyjából a 6. - 8. munkahéten megtérül.

 NE HABOZZ, JELENTKEZZ MÁR MOST!

E-mail cím megjelenítése

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Link megjelenítése