www.cvonline.hu

Rugalmas telefonos időpont egyeztetés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1086629
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő partnercégünk számára keresünk telefonos adategyeztetési munkára nappali tagozatos diákokat.

Feladatok:

  • Telefonos időpont egyeztetés az ügyfelekkel és a kollégákkal
  • Kimenő hívások indítása és bejövő hívások fogadása
  • Munkaidő tábla egyeztetés a kollégákkal
  • A hívással kapcsolatos irodai adminisztratív feladatok a vállalat irányítási rendszereiben
  • Üzenetek átvétele és továbbítása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulói / hallgatói jogviszony, (aktív és passzív félév is!)
  • Érettségi,  betöltött 18. életév
  • Jó kommunikáció készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Megbízhatóság és terhelhettőség
  • Tanulni vágyás és az új ismeretek iránti érdeklődés
  • Munkaidő: (normál irodai munkarend szerint) H-P: 08:00 - 18:00 óra között (napi 4-8 óra) folyamatos,
  • A hétvégi munkavállalás lehetséges (betanulást követően)
  • Minimum 3 havi munkavállalás!

Előnyt jelent:

  • Főleg délelőtti időszakok vállalása
  • Heti minimum 3 alkalommal hosszú távú munkavállalás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatos munkavállalás
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Általános telekommunikációs és műszaki ismeretek megléte

Amit kínálunk:

Bruttó 742 Ft/óra

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • rugalmas és tervezhető havi bevétel és munkavállalás

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretnél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történő Link megjelenítéseLink megjelenítése követően. Információ kérés és adás: Dénes Arnold +36 (70) 452 3312 vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.