www.cvonline.hu

Rugalmas munkaidejű adminisztrációs állás!

  • A hirdetés 758 napja lejárt

Adminisztrációs feladatok,
Könyvelők munkájának segítése,
Heti egy-két napon 4 órát kell tudni vállalni, rugalmasan, megbeszélés alapján.

Amit kínálunk:

Megfelelő referencia,
Barátságos környezet,
Segítőkész munkatársak,
Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség

Munka időpont: Heti egy-két alkalommal 4 óra vállalása

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.kerület

Bérezés: bruttó. 650 Ft/óra

Elvárás

Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony, tagság az iskolaszövetkezetben
Precizitás, talpraesettség, monotonitás tűrés

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Részmunkaidő