www.cvonline.hu

Rugalmas munka otthonról? Köztünk a helyed!

  • A hirdetés 605 napja lejárt

Nem találsz a közelben munkalehetőséget?

Szeretnél pénzt keresni, csak otthoni munkát tudsz vállalni?

Otthonról dolgozó Telefonos értékesítőket keresünk!

A munkához szükséges:

  • napi minimum 4 órás munkaidő vállalása
  • számítógép és mikrofonos fejhallgató
  • megfelelő sebességű (legalább 100 Mb/s) szélessávú internetelérés
  • kiváló kommunikációs készség

Feladataid lesznek:

  • termékek értékesítése meglévő adatbázisból
  • folyamatos képzéseken részvétel, ahol megtanulhatod a hatékony eladáshoz szükséges ismereteket

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos bérezés
  • stabil, nagyvállalati munkahely
  •  hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes képzések

A munkaidődet a 8-16 óráig tartó időszakban kell beosztanod.

A munka teljes egészében otthonról végezhető!

 Rövid szöveges bemutatkozásod (melyben a korábbi munkatapasztalataidat is felsorolod) az otthonitelefonos2016@gmail.com e-mail címre várjuk!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő