www.cvonline.hu

Rugalmas diákmunka budapesti gyorsétteremben

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1026960

Rakd össze a heted és mi megtaláljuk neked a megfelelő éttermet! Nem szeretsz egy helyben üldögélni, és tudod, hogy az irodai munkát nem neked találták ki? Csatlakozz egy fiatal, dinamikus csapathoz
Feladatok:

  • Alapanyagok, ízesítők előkészítése
  • Szendvicskészítés, hússütés - krumplisütés,
  • Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése
  • Vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
  • Takarítási feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Heti 3-5 műszak vállalása 4-6-8 órában
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Vevőorientált gondolkodásmód

Juttatások:
  • Alapos bevezető tréningek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Fizetés bruttó 700Ft/óra+ műszakpótlék
  • Fiatalos csapat

Előnyök:
  • Kasszás tapasztalat
  • 7.00 és 15.00 közti és/vagy zárós műszak (19.00-01.00-ig) vállalása

  • Jelentkezni e-mailben lehet, fényképes önéletrajzzal.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, belváros, reptér, Újpest, Zugló, Mamut