www.cvonline.hu
Ruby on Rails fejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1096768

Szoftverfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó, stabil háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ROR alkalmazások továbbfejlesztése
  • Meglévő projektek fejlesztések utáni üzemeltetése - hibák javítása
  • Új projektekben való részvétel
  • Fejlesztési csapattal való aktív együttműködés
  • Dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai területen szerzett végzettség
  • Ruby nyelv és Ruby on Rails keretrendszer ismerete
  • Legalább 1 év Ruby on Rails fejlesztési tapasztalat
  • SQL, LINUX tapasztalat
  • Kliens technológiák ismerete (HTML , XML és CSS, Javascript ismeret, jQuery)
  • Verziókövető rendszer ismerete (pl. Git, Github, SVN)
  • RESTful Web service tapasztalat
  • Redmine plugin fejlesztési tapasztalat

Előny:

  • UML ismeret
  • Webes technológiákban való jártasság
  • Modulok önálló fejlesztésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat
  • Programtesztelési módszertanok és rendszerek ismerete
  • Agilis módszertanokkal való tapasztalat
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Együttműködő, támogató munkahelyi légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.