www.cvonline.hu

Ruby on Rails Developer

  • A hirdetés 369 napja lejárt

On behalf our multinational client we are looking for the right candidate to fulfil the position of:

Responsibilities:

  • Development of different Ruby on Rails applications;
  • Improvement of the existing applications;
  • Supporting the work of co-workers.

Requirements:

  • Bachelor degree in IT
  • 3 years experience in commercial full stack and web application development within a startup environment;
  • Fluency in English;
  • Capable of intependent work.

Location: Budapest

If you are interested, please send your CV with the indication of the position to the following e-mail address: E-mail cím megjelenítése.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb
Egyéb hasonló állások Önnek
Java Fejlesztő

Work Force Kft.

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...
Magyarország

Ügyfélszolgálati munkatárs

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...

Projektkontroller

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari b...
Bács-Kiskun