www.cvonline.hu

RTB és adserver menedzser

  • A hirdetés 752 napja lejárt

A Russmedia Digital cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az érkező kérések, megrendelések kiszolgálása, a kampányok időben feltöltése a megrendelés szerint
  • Értékesítő kollégák munkájának segítése (pl technikai információk átadása, foglalással, méretekkel, értékesítéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása)
  • Kampányok napi szintű ellenőrzése, optimalizálása
  • Havi teljes online forgalom táblázatba foglalása
  • Screenshot, és kérés esetén statisztika készítése a kampányokról
  • A Russmedia Kft. online termékeinek átfogó és naprakész ismerete (bannerzónák teljesítő képessége, inventory foglaltság stb)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Adocean adserver ismerete, és minimum két éves kampány menedzseri tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős Excel ismeret (függvények)
  • „megoldást kereső” szemléletmód
  • nagyfokú precizitás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő