www.cvonline.hu

ROSSMANN WEBSHOP munkatárs - Üllő

  • A hirdetés 875 napja lejárt

WEBSHOP munkatársat

keresünk, ÜLLŐI központunkba

Főbb feladatok

  • Vásárlói rendelések kezelése, összesítése
  • Termékek komissiózása
  • Webshop raktár rendjének folyamatos fenntartása
  • Rendelések összekészítése, csomagolása
  • Megrendelések, kiszállítások adminisztrációja
  • Kapcsolattartás, esetleges egyeztetés a vevőkkel
  • Webshop rendszerfelületének kezelése
  • Számlázás
  • Csomagok postai előkészítése, elektronikus feladás, rendelések átadása a posta részére

Munkavégzéshez szükséges

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • Önálló, felelősségteljes  munkavégzés
  • Magas szintű ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi, logisztikai szakképesítés
  • Webshopos tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • További karrier lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és az agglomerációból

Jelentkezés módja: amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelöléssel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre  „Webshop” jeligével.

Helyek Üllő
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő