www.cvonline.hu

Rossmann - Üllő - Modul asszisztens

  • A hirdetés 930 napja lejárt

ÜLLŐI központunkba

MODUL ASSZISZTENS

kollégát keresünk!

Főbb feladatok

  • beszerzési és modul csoport támogatása
  • pénzügyi területtel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • statisztikák, elszámolások, kimutatások készítése
  • asszisztensek időszakos helyettesítése
  • kapcsolattartás a boltokkal és a központi társosztályokkal
  • üzleti levelezés

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • haladó szintű excel tudás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • analitikus gondolkodásmód

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • kereskedelmi / gazdasági / felsőfokú végzettség
  • asszisztensi tapasztalat
  • német, vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil céges háttér
  • főállású munkaviszony, fiatalos csapat
  • versenyképes juttatási csomag
  • további karrier lehetőséget
  • munkába járás ingyenes céges busszal

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a szakmai elvárásoknak kérjük regisztráljon és jelentkezzen hozzánk!
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő