www.cvonline.hu

ROSSMANN (ÜLLŐ) Beszerzési asszisztens

  • A hirdetés 859 napja lejárt

BESZERZÉSI ASSZISZTENS

                  - ÜLLŐ, központ

Főbb feladatok:

  • Beszerző támogatása
  • Termékekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
  • Beszerzési árak karbantartása
  • Statisztikák, riportok és különböző kimutatások készítése
  • Számladifferenciák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás üzletekkel,  központi társosztályokkal
  • Üzleti levelezés

Ami a munkavégzéshez szükséges:

  • Beszerzési asszisztensi pozícióban szerezett 2-3 éves tapasztalat
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, kommunikatív személyiség

Előnyt jelent:

  • Kereskedelmi/gazdasági, felsőfokú végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Főállású munkaviszony, fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • További karrier lehetőséget
  • A munkába járást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk Üllőre.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel a szakmai elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát és bruttó bérigényét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre „Beszerzési asszisztens” jeligével.

Helyek Üllő
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő