www.cvonline.hu

ROSSMANN - SOCIAL MEDIA KOORDINÁTOR - KÖZPONT

  • A hirdetés 6 napja lejárt

SOCIAL MEDIA KOORDINÁTOR

kollégát keresünk üllői központunkba

Főbb feladatok

  • Jelenleg 265.000 rajongóval rendelkező Facebook oldalunk teljes körű kezelése
  • Kommentek, privát üzenetek megválaszolása
  • Facebook játékok szervezésében való aktív részvétel
  • Saját tartalmak előállításának koordinálása
  • Riportok, elemzések készítése
  • Social trendek követése, újdonságok implementálás
  • Youtube csatornánk menedzselése
  • Videók feltöltése
  • Üzenetek, megjegyzések kezelése
  • Instagram stratégia kialakítása, tartalom előállítása koordinálása
  • Online marketing csapat munkájának segítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 1-2 éves social média területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Kiváló kommunikációs-, és íráskészség
  • Precizitás, önállóság, kreativitás, jó szervezőkészség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ügynökségi oldalon szerzett legalább 1 éves junior account tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Dinamikus fiatal csapat
  • További karrier lehetőség

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben magadra ismertél és úgy érzed a social media életed része a mindennapokban is, kérjük jelentkezz hozzánk Social Media koordinátornak!
Helyek Üllő
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing menedzser, Médiaasszisztens, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol