www.cvonline.hu

ROSSMANN - IT GYAKORNOK - RENDSZERGAZDA - ÜLLŐ

  • A hirdetés 369 napja lejárt

IT gyakornok - rendszergazda

Üllői központunkba, IT gyakornok - rendszergazda munkatársat keresünk!

Főbb feladatok:

  • Rendszergazdák munkájának támogatása
  • Napi szintű felhasználói támogatás, helpdesk
  • Számítógépek telepítése
  • Hibaelhárítás hardware és software oldalon
  • Software tesztelése, rendszerfelügyelet

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Windows operációs rendszer alapos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, önállóság
  • Elkötelezettség az ismeretek bővítésére
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Német, vagy angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • SQL nyelv alapszintű ismerete
  • Helpdesk / IT Support tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Karrier lehetőség
  • Szakirányú képzéseken való részvétel
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest több pontjáról

Ami a pályázathoz szükséges:

  • Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztráljon és jelentkezzen hozzánk IT gyakornok - rendszergazda munkakörbe!

 Jelentkezését  a "Jelentkezés" gombra kattintva tudja elküldeni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő