www.cvonline.hu

ROSSMANN - Első eladó (Kulcsos) - Budapest

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Első eladó (Kulcsos)

kollégát keresünk BUDAPESTI üzletbe

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása, tanácsadás
  • kasszázás
  • az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése
  • akciókra való felkészülés
  • raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos leltározás
  • árufeltöltés és kihelyezés, polcterv készítése
  • szavatossági idő folyamatos figyelemmel kísérése
  • takarítási feladatok

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség (előny:eladói, kereskedelmi szakképesítés)
  • alapfokú számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • terhelhetőség
  • vevőbarát viselkedés, türelmes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre  „Kulcsos - Budapest” jeligével.

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő