www.cvonline.hu

ROSSMANN Eladó Pénztáros - Velence

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

Újonnan nyíló

Velencei üzletünkbe

ELADÓ - PÉNZTÁROS

munkatársakat keresünk

rész-, és teljes munkaidőben

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése
  • raktári rend folyamatos fenntartása, időszakos leltározás
  • árufeltöltés és kihelyezés
  • kasszázás
  • takarítási feladatok

 Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség (előny:eladói,  kereskedelmi szakképesítés)
  • alapfokú számítógépes tapasztalat
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • önálló munkavégzés

 Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre „Eladó Velence” jeligével.

Helyek Velence
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő