www.cvonline.hu

ROSSMANN Eladó (6 óra) - Tahitótfalu

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Eladó - Pénztáros kollégát keresünk részmunkaidőben (6 óra) - TAHITÓTFALURA

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése
  • raktár rend folyamatos fenntartása, időszakos leltározás
  • árufeltöltés és kihelyezés, kasszázás
  • takarítási feladatok

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség (előny:eladói, kereskedelmi szakképesítés)
  • alapfokú számítógépes tapasztalat
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • önálló munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre „Eladó 6 óra TAHITÓTFALU” jeligével.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő