www.cvonline.hu

ROSSMANN - CRM MANAGER

  • Company_icon ROSSMANN Magyarország Kft.
  • Location_icon Üllő, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

CRM Manager

kollégát keresünk üllői központunkba

Főbb feladatok

  • CRM stratégia kialakítása, bevezetése és továbbfejlesztése
  • Ügyfeleink, követőink aktivitásának fenntartása, lemorzsolódásának csökkentése célcsoportra optimalizált kampányok és ajánlatok révén
  • Kampányok hatékonyságának javítása a kampány visszamérések eredményei alapján
  • Vezetői riportok, prezentációk készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év tapasztalat operatív CRM területén
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Marketing/kereskedelmi piac alapos ismerete
  • HTML szerkesztési alapismeretek
  • Fejlesztés menedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, laptop
  • Stabil, nagy múltú cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben CRM-ben jártas és szeretne a bevezetés elejétől jelen lenni, jelentkezzen hozzánk CRM Managernek.
Helyek Üllő
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol