www.cvonline.hu

ROSSMANN Boltvezető - Szigetszentmiklós

  • A hirdetés 819 napja lejárt

Boltvezető - SZIGETSZENTMIKLÓS

Főbb feladatok:

  • a bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése, koordinálása
  • vásárlók magas szintű kiszolgálása, reklamációk korrekt kezelése
  • dolgozók munkaidő beosztásának elkészítése, munkaerő gazdálkodás
  • akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése
  • készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
  • árurendelés ellenőrzése, árufeltöltés és kihelyezés, kasszázás

Munkakör betöltéséhez szükséges:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi, boltvezetői szakképesítés
  • vezetői tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil céges háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az alábbi e-mail címre „BV Pilis” jeligével. Emailcím: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő