www.cvonline.hu

ROSSMANN - Boltvezető helyettes - Mezőkövesd

  • A hirdetés 909 napja lejárt

Mezőkövesdi üzletünkbe

Boltvezető helyettes kollégát keresünk

Főbb feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • a bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése
  • kollégák irányítása, szoros együttműködés a boltvezetővel, területi vezetővel
  • akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése
  • készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
  • időszakos árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés,
  • kasszázás
  • takarítási feladatok

Ami a munkavégzéshez szükséges:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség (előny: kereskedelmi, boltvezetői szakképesítés)
  • számítógépes tapasztalat
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség
  • hosszútávú, stabil céges háttér

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon és jelentkezzen hozzánk karrier oldalunkon. A jelentkezés kitöltése pár percet vesz igénybe és lehetőséget ad, hogy az Ön számára érdekes állásajánlatainkról a későbbiekben is értesüljön.

Helyek Mezőkövesd
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő