www.cvonline.hu

Rossmann bolthálózatba vezetői pozíciók - Budapest

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Budapesti bolthálózatba

vezető kollégákat keresünk!

Főbb feladatok:

  • a bolt mindennapi munkafolyamatainak megszervezése, koordinálása
  • kollégák irányítása, szoros együttműködés a vezetőkkel
  • akciók előkészítése és folyamatos nyomon követése
  • készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
  • árurendelés, árufeltöltés és kihelyezés, kasszázás
  • vásárlók magas szintű kiszolgálása, reklamációk korrekt kezelése

Munkakör betöltéséhez szükséges:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi, boltvezetői szakképesítés
  • vezetői tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • stabil céges háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben fenti állásajánlatunk közül, bármelyik pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

FONTOS! A tárgyban jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót:

Boltvezető: "BV BP"

Boltvezető helyettes: „BVH BP”

Első eladó (kulcsos): "KULCSOS BP"

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő