www.cvonline.hu

ROSSMANN – ÜLLŐ – DISZPONENS

  • A hirdetés 645 napja lejárt

Diszponens munkatárs

DISZPONENS kollégát keresünk üllői központunkba!

Feladatok:

  • A bolti és szállítói rendelések feldolgozása, az alábbi szempontok szerint:

        - rendelési napok és időpontok betartása
        - a meghatározott készletszintek figyelembevétele
        - a minimum rendelési egységek szem előtt tartása
        - a szezonális ingadozások hatásainak   figyelembevétele
        - akciók rendelése és a központi leosztások elkészítése.

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, az értékesítéssel, a beszerzési osztállyal, szükség esetén LogoMate (német) fejlesztő céggel.
  • A kapcsolódó riportok vezetése, frissítése.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • készletgazda, logisztikai asszisztens, diszponens
  • minimum középfokú végzettség (előny: gazdasági, kereskedelmi szakirány)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, Excel magasabb szintű ismerete
  • német (angol) nyelven történő kommunikáció elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • gazdasági, kereskedelmi szakirány

Amit kínálunk

  • stabil céges háttér
  • kulturált munkakörnyezet
  • további karrier lehetőség
  • ingyenes céges buszjárat, Budapest több pontjáról

Ami a pályázathoz szükséges

  • Amennyiben kiírásunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen hozzánk DISZPONENS pozícióba a "Jelentkezés" gombra kattintva!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol