www.cvonline.hu

ROSSMANN – Social Media Specialista

  • A hirdetés 193 napja lejárt

Social Media Specialista

Social Media Specialista kollégát keresünk üllői központunkba

Főbb feladatok:

  • Jelenleg 230.000 rajongóval rendelkező Facebook oldalunk teljekörű kezelése
  • Kommentek, privát üzenetek megválaszolása
  • Facebook játékok szervezésében való aktív részvétel
  • Saját tartalmak előállításának koordinálása
  • Riportok, elemzések készítése
  • Social trendek követése, újdonságok implementálás
  • Youtube csatornánk menedzselése
  • Videók feltöltése
  • Üzenetek, megjegyzések kezelése
  • Instagram stratégia kialakítása, tartalom előállítása koordinálása
  • Online marketing csapat munkájának segítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum 1-2 éves social média területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Kiváló kommunikációs-, és íráskészség
  • Precizitás, önállóság, kreativitás, jó szervezőkészség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Ügynökségi oldalon szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil céges háttér
  • Dinamikus fiatal csapat
  • További karrier lehetőség

Ami a pályázathoz szükséges:

Amennyiben magadra ismertél és úgy érzed a social media életed része a mindennapokban is, kérjük regisztrálj és jelentkezz hozzánk Social Media Specialistának!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő