www.cvonline.hu

ROSSMANN – EXPANZIÓS-ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 308 napja lejárt

Expanziós-üzemeltetési asszisztens

ÜLLŐI központunkba EXPANZIÓS-ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS kollégát keresünk!

Főbb feladatok:

  • A jogi és expanziós területekért felelős vezetők támogatása
  • Az üzletek hálózatfejlesztési és üzemeltetési feladataival kapcsolatos adminisztrációs ügyek intézése
  • Statisztikák, riportok és különböző kimutatások készítése és naprakészen tartása
  • Számladifferenciák ellenőrzése
  • Reklamációkezelés
  • Az üzletek engedélyeivel, közmű szerződéseivel kapcsolatos ügyek intézése
  • Jogi és üzleti levelezés lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Hasonló területen (asszisztens) szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség (kereskedelmi/gazdasági, felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, haladó szintű Excel tudás
  • Önálló munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, kommunikatív személyiség
  • Német és/vagy angol nyelvtudás társalgási szinten
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, fiatalos csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • A munkába járást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk Üllőre.

Ami a pályázathoz szükséges:
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, hogy megfelel a feltételeknek, jelentkezzen hozzánk asszisztensi pozícióba!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német