www.cvonline.hu

Roncsolásmentes Anyagvizsgáló

  • A hirdetés 1093 napja lejárt

A

MINELL Anyagvizsgáló és Minőségellenőrző Kft.

felvételt hirdet az alábbi pozícióba

(MSZ EN 473/9712, vagy ASME szerinti tanúsítvánnyal)

Feladatok:

  • hegesztési varratok, alapanyagok, öntvények vizsgálata, ellenőrzése
  • az eredmények szakszerű, alapos dokumentálása

Elvárások:

  • roncsolásmentes vizsgálati végzettségek (MSZ EN 473/9712 vagy ASME)
  • aktív gyakorlat
  • B típusú jogosítvány, saját autó
  • külföldön történő munkavégzés vállalása
  • megbízhatóság, precizitás
  • német nyelvtudás társalgási szinten

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • minimum 2. szintű anyagvizsgálói tanúsítvány
  • fejlett vizsgálati technológiák ismerete
  • műszaki végzettség
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel stb.)
  • szakmai német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (~ nettó 12€/óra)
  • biztos, nemzetközi háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • jellemzően Németország és Ausztria; üzemi (Finomító, Vegyipar, Erőmű) körülmények között

Munkaidő:

  • teljes munkaidő, készenléti jellegű munkakör

Munkába állás kezdete:

  • pályázat elbírálását követően azonnal

Magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét – a pozíció megjelölésével – a lenti e-mail címre folyamatosan várjuk.