www.cvonline.hu

Roncsolásmentes anyagvizsgáló (röntgen és FPI)

  • A hirdetés 484 napja lejárt

APEX Kft. munkaerő kölcsönző keres munkatársakat

roncsolásmentes anyagvizsgáló (röntgen és FPI)

munkakörbe dinamikusan fejlődő Veresegyházi céghez, több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálat elvégzése

Elvárások:

  • 2-es fokozatú anyagvizsgálói képesítés (VT,PT, RT)
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati eljárásokban tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások (műszakpótlék-du 30%, éj 40 %, Erzsébet-utalvány,SZÉP kártya,egészség-és nyugdíjpénztár)
  • Túlórázási lehetőség (túlóra pótlékok)
  • Kedvezményes napi meleg-étkezési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Útiköltség támogatás (vállalati buszok, benzin támogatás, hétvégi hazautazás)
  • Sportolási lehetőség
  • Orvosi szolgálat a telephelyen

Apex Kft.:

Közel három évtizede fennálló stabil, magyar cég, fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területéről sikeresen végzünk.
Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal lehet, melyet az alábbi e-mail címre várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő