www.cvonline.hu

RONCSOLÁSMENTES ANYAGVIZSGÁLÓ (6535)

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Roncsolásmentes anyagvizsgáló

Elvárások:
•Roncsolásmentes anyagvizsgálat tapasztalat (ultrahangos és/ vagy mágneses vizsgálat)

Előny:
•Erőműben végzett munkatapasztalat
•Jó problémamegoldó képesség

Feladatok:
•Ultrahangos és/vagy mágneses vizsgálat végzése

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "RONCSOLÁSMENTES ANYAGVIZSGÁLÓ".