Román vagy cseh- és szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati vagy értékesítő munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1074141

Akár otthonról végezhető munkára (rész-és teljes munkaidőben is) keresünk nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz az alábbi pozícióba:
Feladatok:
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLATI POZÍCIÓBAN:
  • Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
  • Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
  • Termékajánlás
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • ÉRTÉKESÍTŐ POZÍCIÓBAN:
  • Kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben)
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében

Elvárások:
  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű román vagy cseh és szlovák nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság

Juttatások:
  • FIX alapbér + jutalék
  • Hosszú távú lehetőség
  • Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is
  • Ügyfélszolgálati pozícióban lehetőség otthoni munkavégzésre

Előnyök:
  • Call Centerben/ ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Román
  • Szlovák
  • Cseh

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.