Román, szlovák vagy cseh nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1118944

Otthon végezhető munkára (rész-és teljes munkaidőben is) keresünk nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz pozícióba új kollégákat, azonnali munkakezdéssel
Feladatok:
  • Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
  • Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
  • Új termékek ajánlása az ügyfeleknek
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű román, szlovák vagy cseh nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság

Juttatások:
  • FIX alapbér + jutalék
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Otthoni munkavégzés
  • Hosszú távú lehetőség
  • Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is

Előnyök:
  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.