Román / Szlovák-cseh /Orosz-ukrán nyelvű telefonos ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 1309 napja lejárt

                                                                                                                                                                               Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres 2014. márciusi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Román / Szlovák-cseh /Orosz-ukrán nyelvű

telefonos ügyfélszolgálati referens

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása turisztikai foglalóportál szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Ügyfél e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
  • Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs vonal biztosítása
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
  • Román vagy szlovák-cseh vagy orosz-ukrán felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + nyelvpótlék + műszakpótlék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz

Magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk a beszélt nyelv(ek) - tárgymezőben való-  megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő